Willa KaszubskaJastrzębia Góra - Twoje miejsce na wypoczynek

foto foto foto

Jastrzębia Góra i okolica


Jastrzębia Góra to nadbałtycka miejscowość wypoczynkowa. Malownicze położenie na wysokim, klifowym urwisku oraz czyste powietrze bogate w jod sprawia, że miasteczko to jest idealnym miejscem wypoczynku dla osób zmęczonych życiem w wielkich aglomeracjach, spragnionych chwili wytchnienia. Dodatkowym atutem są liczne- szczególnie latem atrakcje dla turystów.

Przy okazji nadmorskiego wypoczynku warto zobaczyć latarnię morską w Rozewiu. Obiekt ten jest o tyle ciekawy, że oprócz podziwiania niesamowitych widoków ze szczytu wieży możemy też odwiedzić, znajdujące się w środku, Muzeum Latarnictwa Morskiego.

By uniknąć letniej nudy można też wybrać się do oddalonego o kilkanaście kilometrów Władysławowa. Warto tu zobaczyć m.in. port, Aleję Gwiazd czy Ocean Park. Nie lada gratką dla dzieci będzie również Wesołe Miasteczko z różnego rodzaju zjeżdżalniami i atrakcjami. 

Zapraszamy miłośników wycieczek rowerowych, którzy mogą bezpiecznie i wygodnie pokonywać trasę z JastrzębiejGóry do Władysławowa i dalej na Hel. Nowa, asfaltowa i bardzo wygodna ścieżka została oddana do użytku w czerwcu 2020r.